Dorina Mema lëviz tundueshëm të pasmet: Provojeni (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:18 09-08-2018 Dorina Mema lëviz tundueshëm të pasmet: Provojeni (VIDEO) Dorina Mema

Bodybuilderja shqiptare Dorina Mema është e pandalshme me punën e përditshme me trupin e saj.

 

Ndonëse po i afrohet të 40-ave, Dorina ka një trup vërtet në formë, tipik fitness-i.

Së fundmi, ajo ka publikuar një video në Instagram teksa komandon e lëviz muskujt e vitheve.

“Provojeni”, shkruan Dorina nga palestra e saj.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nuk është i shoqi, ja ku i mbështet këmbët gazetarja e njohur e showbizit
SKANDAL në koncertin e Elvana Gjatës, stafi i sigurisë grushta dhe shkelma një fansi (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.014222860336304
array(1) { ["section"]=> string(61) "dorina-mema-leviz-tundueshem-te-pasmet-provojeni-video-130595" }