Dorina Mema, mahnit me format e saj, tepër “hot” me bikini (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:33 12-08-2016 Dorina Mema, mahnit me format e saj, tepër “hot” me bikini (FOTO)

Sportistja e “bodybuilding”, Dorina Mema ka nisur pushimet. Ajo po shijon rrezet e diellit në plazhet shqiptare.

“Ngjyrat, ato i duhen ditës së nata ka ëndrrat”- shkruan Dorina, e cila duket tepër në formë. Ajo ka veshur bikini të bardha, ku ekspozon format e lakuara, një kapele dhe mban një shall shumëngjyrësh në dorë.

Dorina është nënë e një vajze e cila menaxhon kohën mes kujdesit për vajzën,  sportit dhe pushimeve. 

dorina_mema.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021826982498169
array(1) { ["section"]=> string(65) "dorina-mema-mahnit-me-format-e-saj-teper-hot-me-bikini-foto-49552" }