Drake kapet ‘mat’, fotografohet me një vajzë dhe nuk është Jennifer Lopez (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:22 25-01-2017 Drake kapet ‘mat’, fotografohet me një vajzë dhe nuk është Jennifer Lopez (Foto)

Lidhja e Drake me këngëtaren Jennifer Lopez rreth dy muaj më parë bëri bujë në mediat rozë, por vetëm një natë më parë reperi është fotografuar nën shoqërinë e një vajze tjetër.

Sipas ‘Daily Mail’ vajza me të cilën është shoqëruar reperi quhet Rosee Divine dhe është një aktore e filmave pornografikë. Dyshja është parë teksa darkojnë në një restorant japonez.

Edhe pse nuk dihen motivet e takimit  mes tyre, nga fotot e shkrepura duken të lumtur.

drake6.jpg

drake.jpg

drake1.jpg

drake4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021258115768433
array(1) { ["section"]=> string(81) "drake-kapet-mat-fotografohet-me-nje-vajze-dhe-nuk-eshte-jennifer-lopez-foto-66626" }