“Drejt Fundit”, luftë dhe seks, filmi më i ri shqiptar i zhanrit aksion (Video)

Publikuar tek: kulture-art, më 14:40 20-09-2015

“Drejt Fundit” quhet filmi më i ri aksion shqiptar që do të transmetohet së shpejti në kinematë shqiptare. Me regji dhe skenar të Drilon Hoxhës filmi përmban skena aksioni përfshirë përplasjet me armë, si dhe skena erotike.

Në film marrin pjesë kryesisht një kastë aktorësh të rinj si Ferdinand Prendi, por nuk mungojnë as veteranët e skenës shqiptare si Mehdi Malka.

Premiera e filmit do të jetë më 22 tetor të këtij viti. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Oj e bukura More”, kënga që e këndojmë si himn arbëresh, por që në fakt është për ditën e të vdekurve, zbardhet historia
Pinjollët e familjes Vlora gjejnë eshtrat e kryeministrit të Perandorisë Osmane »
Article Logic
Execution time: 0.0041680335998535
array(1) { ["section"]=> string(79) "drejt-fundit-lufte-dhe-seks-filmi-me-i-ri-shqiptar-i-zhanrit-aksion-video-21254" }