Drejt fundit punimet për "Pazarin e RI" të Tiranës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:39 27-02-2017 Drejt fundit punimet për

Punimet për rikonstruksionin e zonës së njohur si ‘Pazari i Ri” në Tiranë, janë drejt fundit. Tashmë jo vetëm tregu, por edhe ndërtesat e vjetra dhe fasadat e pallateve përreth i janë nënshtruar restaurimit, shkruan Newsbomb.al.

Rreth 308 biznese janë regjistruar deri tani dhe pritet ta kthejnë në zonën më tërheqëse për banorët dhe turistët.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032853841781616
array(1) { ["section"]=> string(54) "drejt-fundit-punimet-per-pazarin-e-ri-te-tiranes-70067" }