Drejtoresha e njohur luan letra në plazhin e Himarës: Loja është serioze, futet leku në mes

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:25 14-08-2017 Drejtoresha e njohur luan letra në plazhin e Himarës: Loja është serioze, futet leku në mes

“Në Himarë loja është serioze...qyshse futet leku në mes”. Kështu shkruan e pakompleksuar dhe drejtpërdrejt drejtoresha e Qendrës Kombëtare Kulturore për Fëmijë, njëherazi aktorja e mirënjohur Monika Lubonja.

Lubonja po i kalon pushimet e saj në Himarë dhe ia ka futur një dorë letra. Për ta bërë lojën më interesante janë vënë në dispozicion edhe këto prerje pesëdhjetëshe e njëzetëshe, shkruan newsbomb.al.

“E di unë s’njeh humbje drejtoresha”, e ngacmon një prej komentuesve.

E ç’të themi? Na mbetet veçse t’i urojmë suksese në lojën me para ku gjithmonë fitojnë të “stërviturit”.

monika.png

monik.jpg

monik_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020450115203857
array(1) { ["section"]=> string(95) "drejtoresha-e-njohur-luan-letra-ne-plazhin-e-himares-loja-eshte-serioze-futet-leku-ne-mes-89060" }