Drejtoresha e njohur në Tiranë lë nam, bëhet objekt tallje në rrjetet sociale (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:34 01-02-2018 Drejtoresha e njohur në Tiranë lë nam, bëhet objekt tallje në rrjetet sociale (VIDEO)

Drejtoresha e Teatrit të Kukullave në Tiranë, Monika Lubonja i ka habitur të gjithë në daljen e saj të fundit në ekran.

Ndërsa pranon se përgjegjësja e trupës artistike, e cila u regjistrua nga kamerat duke marrë para pa kontratë të rregullt, ka paraqitur dorëheqjen në emisionin “Boom”, ajo që bie në sy është mënyra e të folur para kameras, ndonëse nën cilësinë e një drejtoreshe.

“Unë u njofta me materjalin”, apo “punë të këndçme” janë dy frazat që u kanë bërë përshtypje të gjithëve, e duke u kthyer kështu në objekt tallje në rrjetet sociale, një nivel komunikimi aspak i përshtatshëm për postin që ajo mban tashmë prej disa vitesh në kryeqytet.

Për më tepër ju sjellim videon dhe momentin kur flet drejtoresha, njëherësh edhe aktore e njohur e teatrit dhe kinematografisë, Monika Lubonja në minutën 13.40 sekonda.

27591680_10211973601877421_817951982_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01813817024231
array(1) { ["section"]=> string(89) "drejtoresha-e-njohur-ne-tirane-le-nam-behet-objekt-tallje-ne-rrjetet-sociale-video-108703" }