‘’Drejtori’’ dhe ‘’Bukra’’ e Portokallisë spektakël në det, ngrenë në ajër gomonen dhe pamjet s’kanë të paguar (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:38 22-07-2016

‘’Drejtori’’ dhe ‘’Bukra’’ e ‘’Portokallisë’’ bëjnë spektakël në det. Në një video që s’ka të paguar, ‘’Drejtori’’, Erdit Asllani filmon dhe herë pas herë zhytet, ndërsa ‘”Bukra’’, Albana Perhati me miqtë e saj ngrenë në ajër gomonen.

Aventura të çmendura në Dhërmi nga stafi i ‘’Portokalli''-së, që po na relaksojnë edhe ne të tjerëve…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020704030990601
array(1) { ["section"]=> string(113) "drejtori-dhe-bukra-e-portokallise-spektakel-ne-det-ngrene-ne-ajer-gomonen-dhe-pamjet-s-kane-te-paguar-video-47436" }