Drejtori i Partizanit, Olsi Rama: Çfarë s’më pëlqen aspak në futbollin shqiptar

Publikuar tek: sport, më 23:56 11-12-2017 Drejtori i Partizanit, Olsi Rama: Çfarë s’më pëlqen aspak në futbollin shqiptar

Drejtori i përgjithshëm i Partizanit, Olsi Rama është i ftuar sot në emisionin “Procesi Sportiv”, në Top Channel. Gjatë emisionit, Rama tregoi dhe çfarë nuk i pëlqen në futbollin shqiptar, që janë të sharat në stadium.

“E lidh me nivelin e sportit në Shqipëri. Ku luhet, infrastruktuar. Në Përmet vetëm futboll nuk mund të luhej te ajo fushë. Më ka bërë përshtypje fakti që kur shkoj në stadium dhe dëgjoj sharje. Ka dhe prindër dhe fëmijë të vegjël, kishte dhe vajza, të cilët kishin ardhur në stadium për tu kënaqur.”

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çoi Egjiptin në Botëror, Salah vlerësohet me çmimin e madh
»
Article Logic
Execution time: 0.022205114364624
array(1) { ["section"]=> string(84) "drejtori-i-partizanit-olsi-rama-cfare-s-me-pelqen-aspak-ne-futbollin-shqiptar-102750" }