Drejtori i policisë del në konferencë por të gjithë vëmendjen e rrëmben kjo vajzë (GJESTI I SHKUJDESUR)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:13 16-04-2018 Drejtori i policisë del në konferencë por të gjithë vëmendjen e rrëmben kjo vajzë (GJESTI I SHKUJDESUR) Nga Konferenca e Altin Qatos

Drejtori i Policisë së Elbasanit Altin Qato doli në një konferencë për media për të folur për sigurinë publike.

Teksa Qato me shumë përgjegjësi po lexonte masat e mara nga uniformat blu, kjo studente nga pas krahëve të tij, ndoshta një police e ardhshme, përtypte çëmçakëz pa ndalur.

Për më shumë se dy minuta në transmetim live, vajza nuk ndaloi asnjë çast së përtypuri pavarësisht se ishte krah drejtorit të policisë, dhjetëra kamerave e mijëra qytetarëve që e kanë ndjekur me shumë interes këtë prononcim.

vaaaa.png

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rrjedh bombula e gazit, digjet banesa në Durrës
Revoltohen qytetarët në Pogradec, thyejnë xhamat e Hipotekës (Çfarë ka ndodhur) »
Article Logic
Execution time: 0.0047540664672852
array(1) { ["section"]=> string(108) "drejtori-i-policise-del-ne-konference-por-te-gjithe-vemendjen-e-rremben-kjo-vajze-gjesti-i-shkujdesur-117058" }