Drejtori i Postës dhe Telekomit rrihet barbarisht nga policia (VIDEO)

Publikuar tek: rajon, më 21:39 10-01-2018 Drejtori i Postës dhe Telekomit rrihet barbarisht nga policia (VIDEO)

Drejtori i postës dhe Telekomit në Kosovë është rrahur barbarisht javën e kaluar nga dy punonjës policie në Prishtinë, ekzaktësisht në lagjen “Te  Qafa”.

Sipas mediave kosovare policët që kanë ushtruar dhunë ndaj drejtorit janë Naim Sahiti dhe Avni Berisha.

Video është publikuar nga drejtori i PTK-së Agron Mustafa.

Postimi i plotë:

a si i "sulmova" policet!
Se pari u kerkoj falje prinderve, gruas, femijeve, motrave e vellezerve si dhe gjithe familjes per videon e postuar!
Pamjet e postuara jane vetem per 18+

Te nderuar:

Minister i Puneve te Brendshme,
Minister i Drejtesise,
Kryeprokuror i Shtetit,
Kryeshef i Inspektoratit Policor,
Drejtor i Pergjithshem i Policise,
Une nuk do te komentoj gje, por po e le ne vleresimin dhe komentimin tuaj e te publikut!!!

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ambasada e SHBA s’i dha vizë, Trump i dërgon letër Haradinajt
Pas refuzimit të vizës në SHBA, Haradinaj merr pasaportë shqiptare »
Article Logic
Execution time: 0.031033992767334
array(1) { ["section"]=> string(74) "drejtori-i-postes-dhe-telekomit-rrihet-barbarisht-nga-policia-video-106141" }