Drejtori i Qendrës për Shpërndarjen e Fondeve të OJQ pranë qeverisë, ironi me intervistën e Samir Manes

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:13 08-11-2016 Drejtori i Qendrës për Shpërndarjen e Fondeve të OJQ pranë qeverisë, ironi me intervistën e Samir Manes Samir Mane

Drejtori i Qendrës për Shpërndarjen e Fondeve të OJQ pranë qeverisë, Andi Kananaj ironizon intervistën e biznesmenit më të madh në Shqipëri Samir Mane, i cili ditën e djeshme tha në Klan se xhiroja vjetore e Balfin për 2015-ën është 600 milion euro ndërsa çuditërisht deklaroi se nuk e di saktë numrin e bizneseve që zotëron.

“Data 8 nëntor. Ankesat me shkrim të Zamir Manes dhe qendrës Tregtare TEG janë të mirëpritura”, shkruan Kananaj ndërsa shpërndan edhe këngën e Qemal Stafës për ta çuar deri në fund ironinë e tij.

kanan.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032875061035156
array(1) { ["section"]=> string(108) "drejtori-i-qendres-per-shperndarjen-e-fondeve-te-ojq-prane-qeverise-ironi-me-intervisten-e-samir-manes-58783" }