Drejtori i Veliajt publikon foto nga qendra e Tiranës: Nuk ndalojmë dot punën, po as festën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:43 16-12-2016 Drejtori i Veliajt publikon foto nga qendra e Tiranës: Nuk ndalojmë dot punën, po as festën

Drejtori i Punëve Publike në bashkinë e Tiranës, Taulant Tusha ka publikuar një foto nga qendra e kryeqytetit ku përmes saj shihet atmosfera e festive të fundvitit dhe punimet në Sheshin ‘Skënderbej’.

Pavarsisht festive puna në qendër të kryeqytetit puna vazhdon mes dritash që ndriçojnë jo vetëm pemën, por edhe mjetet e punës në Shesh.

“Në SKSQ nuk ndalojmë dot punën, po as festën” shkruan bashkangjitur fotos Tusha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030180931091309
array(1) { ["section"]=> string(95) "drejtori-i-veliajt-publikon-foto-nga-qendra-e-tiranes-nuk-ndalojme-dot-punen-po-as-festen-62824" }