Drejtori më jetëgjatë në administratë feston 50-vjetorin, stafi i bën surprizën e veçantë (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:20 25-01-2018 Drejtori më jetëgjatë në administratë feston 50-vjetorin, stafi i bën surprizën e veçantë (FOTO)

Benet Beci është drejtori më jetëgjatë në administratën shqiptare në këto 28 vite pluralizëm.

Beci që prej vitit 2005, mban postin e Drejtorit Ekzekutiv në Fondin Shqiptar të Zhvillimit, institucion që administron hua dhe grante të shtetit shqiptar nga donatorë të huaj në fushën e implementimit të projekteve të infrastrukturës në mbështetje të pushtetit lokal.

Ditën e sotme Benet Beci ka festuar 50-vjetorin e tij bashkë stafin e tij.

Në këtë datë shumë të rëndësishme stafi i insititcionit që ai drejton që prej 13 vitesh i kanë rezervuar drejtorit të tyre një surprizë të veçantë.

Ata i kanë bërë një tortë Becit me logon e Fondin Shqiptar të Zhvillimit si dhuratë duke e emocionuar drejtorin e tyre. /newsbomb.al

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018132209777832
array(1) { ["section"]=> string(100) "drejtori-me-jetegjate-ne-administrate-feston-50-vjetorin-stafi-i-ben-surprizen-e-vecante-foto-107953" }