Drejtuesi i medias shqiptare publikon foton me të shoqen: 21 vite më parë në hotelin në Lezhë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:07 08-02-2017 Drejtuesi i medias shqiptare publikon foton me të shoqen: 21 vite më parë në hotelin në Lezhë

Një nga drejtuesit e rëndësishëm të medias shqiptare, Nikoll Lesi publikon sot një foto të hershme që daton 21 vite më parë.

Nikoll Lesi shfaqet këtu me bashkëshorten, Natalina dhe shpjegon se është shkrepur  në 5 vjetorin e gazetës "Koha Jone", 11 maj 1996, në hotelin e gjuetisë në Ishull Lezhë. Duket sikur asgjë s'ka ndryshuar për çiftin që nga ajo kohë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023587226867676
array(1) { ["section"]=> string(98) "drejtuesi-i-medias-shqiptare-publikon-foton-me-te-shoqen-21-vite-me-pare-ne-hotelin-ne-lezhe-68103" }