Dren Abazi në xhungël, fanset: Ti je kafsha më e bukur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:05 26-08-2015 Dren Abazi në xhungël, fanset: Ti je kafsha më e bukur Dren Abazi në Ljuboten

Dren Abazi, shpesh është cilësuar si një mashkull seks-simbol.

Këngëtari mjaft i talentuar ka patur gjithnjë vëmendjen e publikut shqiptar dhe veçanërisht atë të femrave, ndonëse gjithmonë ka preferuar ta shmangë këtë pjesë.

Dren Abazi, ndryshe nga një pjesë e mirë e kolegëve të tij që kanë zgjedhur bregdetin për të pushuar, gjendet në një terren malor, e më konkretisht në Ljuboten, në majën e malit kufi mes Kosovës e Maqedonisë.

“Mirësevini në xhungël” shkruan Dreni i cili menjëherë ka marrë komentet e para nga fanset.

“Ti je kafsha më e bukur”, i shkruan njëra prej tyre duke lënë kështu jashtë vëmendjes lopët që duken nga pas krahëve të Drinit.

Eh more Drin! As në “xhungël” s’të lenë rehat!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026902914047241
array(1) { ["section"]=> string(58) "dren-abazi-ne-xhungel-fanset-ti-je-kafsha-me-e-bukur-19237" }