Drin Gashi do ju lerë pa fjalë me këtë interpretim të “Bon Bon” nga Era Istrefi (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:06 26-05-2016

Drin Gashi vjen me një interpretim të papërsëritshëm të këngës “Bon bon” nga Era Istrefi që gjithnjë e më shumë po korr sukses ndërkombëtar.

Kënga "BonBon" vjen në formë të poezisë së qetë dhe interpretuesi tenton ta sjellë këtë këngë në një variant poetik, melankolik e tek e fundit bon bon edhe nëse s'bon s'bon.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023519039154053
array(1) { ["section"]=> string(89) "drin-gashi-do-ju-lere-pa-fjale-me-kete-interpretim-te-bon-bon-nga-era-istrefi-video-41572" }