Drini Zeqo hedh këtë foto por kolegu i tij i kap një detaj dhe ia plas sheshit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:25 21-11-2016 Drini Zeqo hedh këtë foto por kolegu i tij i kap një detaj dhe ia plas sheshit

“News done for today”. Kështu shkruan gazetari Drini Zeqo duke nënkuptuar se ka mbaruar punë me lajmet sot por kolegu i tij, spikeri Bledian Koka ka vënë re një detaj në veshjen pikante të Drinit dhe s’ka nguruar të lëshojë një batutë.

“Do ftohesh”, i shkruan Bledi duke ironziuar kështu me pantallonat e Drinit.

“I kemi studiot e ngrohta”, i replikon moderatori por sërish Bledi s’ndalet.

“Dëgjo mua se është gripi nëpër këmbë, prandaj...e përsëris nëpër këmbë”, vazhdon batutën e tij spikeri që ka shkaktuar mjaft të qeshura edhe te miqtë e Drinit.

news.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029764890670776
array(1) { ["section"]=> string(84) "drini-zeqo-hedh-kete-foto-por-kolegu-i-tij-i-kap-nje-detaj-dhe-ia-plas-sheshit-60216" }