Drini Zeqo i kthen “respektin” Ramës, vendos menjëherë butonat. Miqtë: Sa me fat që je

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:06 17-06-2015 Drini Zeqo i kthen “respektin” Ramës, vendos menjëherë butonat. Miqtë: Sa me fat që je

Prezantuesit Drini Zeqo duket se i ka pëlqyer jashtë mase dhurata e kryeministrit Edi Rama për ditëlindjen e tij. Në rastin më të parë të veshjes me kostum, ai nuk ka harrur kursesi që të ketë si pjesë të look-ut të tij edhe këtë detaj, butonat e dhuruara nga kryeministri Rama , të cilat  kanë stemën e flamurit shqiptar me  shqiponjën dykrenare. Drini Zeqo kujdeset që ta tregojë këtë detaj dhe në shenjë respekti ndaj kryeministrit. Ndërkohë që miqtë e tij në rrjetet e sociale e kanë cilësuar dhuratën e Ramës si “superdhuratë”, “detaj”, madje e kanë cilësuar dhe si djalë me fat.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022921085357666
array(1) { ["section"]=> string(87) "drini-zeqo-i-kthen-respektin-rames-vendos-menjehere-butonat-miqte-sa-me-fat-qe-je-13808" }