Dritan Demiraj në Michigan, shikoni elegancën e bashkëshortes së tij (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:02 16-10-2017 Dritan Demiraj në Michigan, shikoni elegancën e bashkëshortes së tij (FOTO)

Ish-ministri i Brendshëm teknik, Dritan Demiraj pas largimit të tij nga ky post u vendos në Amerikë.

Pavarësisht distancës së largët gjeografike, Demiraj ka treguar se vazhdon t’i ndjekë me të njëjtin intesitet zhvillimet në Shqipëri.

Megjithatë, orët e fundit duket se kanë qenë më shumë çlodhëse dhe relaksuese. Disa orë më parë, ish-ministri publikon në rrjetet sociale një foto me bashkëshorten e tij, Esmeralda.

Ajo që bie në sy është eleganca dhe klasi i gruas së tij, të cilët pozojnë në një nga rrugët e Michigan-it në Burmingam.  

Linjat e saj janë për tu përgëzuar, ndërsa shfaqet e veshur me një këmishë blu, pantallona në gri dhe këpucë me taka, të bardha. Ata shfaqen mjaft të dashuruar krahë njëri-tjetrit, ndërsa kjo e fundit i ka shprehur dashurinë disa herë edhe publikisht në rrjetet sociale.

 

demiraj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021919965744019
array(1) { ["section"]=> string(78) "dritan-demiraj-ne-michigan-shikoni-elegancen-e-bashkeshortes-se-tij-foto-96017" }