“Dritën fal”, publikohet kënga e fundvitit e Top-Channel

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:24 24-12-2015

Siç është bërë traditë, stafi i Top Medias ka përgatitur këngën përshëndetëse për shqiptarët kudo që ndodhën me rastin e festave të fundvitit.

Ajo është “Dritën fal”, versioni i shqipëruar i këngës së Michael Jackson “Heal the world”, e cila përcjell një mesazh të thjeshtë dhe të drejtpërdrejtë për të gjithë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022972106933594
array(1) { ["section"]=> string(59) "driten-fal-publikohet-kenga-e-fundvitit-e-top-channel-28491" }