Drithëron Rozana Radi me ato çfarë shkruan për ndarjen nga jeta të Françesk Radit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:30 03-04-2017 Drithëron Rozana Radi me ato çfarë shkruan për ndarjen nga jeta të Françesk Radit

Drithëruese këto fjalë të këngëtares Rozana Radi për humbjen e xhaxhait të saj Françesk Radi që u nda nga jeta pasditen e sotme në QSUT.

“Sot kam humbur babain për herë të dytë. Nuk duhet të ishte këshu për ty”, shkruan Rozi e cila skenën dhe emocionet më të forta të fillimeve të saj si këngëtare, i ka provuar pikërisht me kantautorin e njohur që u bë dhe babai i saj pas ndarjes nga jeta të të atit, Ferdinand Radit.

rozi.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020623922348022
array(1) { ["section"]=> string(87) "dritheron-rozana-radi-me-ato-cfare-shkruan-per-ndarjen-nga-jeta-te-francesk-radit-73975" }