Droga dhe alkooli e kthyen Jonny Depp në mostër

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:54 28-05-2016 Droga dhe alkooli e kthyen Jonny Depp në mostër

Për divorcin mes çiftit të aktorëve Amber Heard dhe Johnny Depp po flet mbarë bota.

Amber pretendon se kokaina dhe alkooli e ka kthyer të shoqin në një monstër të dhunshme, ajo ka deklaruar në gjykatë se Depp ka udhtruar dhunë ndaj saj disa herë dhe në një ras ai I ka hedhur celularin në fytrë.

Heard është shprehur se ka jetuar në një ferr të vërtetë këto 15 muaj martesë.

“Më terrorizonte psikologjikisht dhe emocionalisht,” thotë 30-vjeçarja.

Kjo ka qenë edhe arsyeja se përse avokatja e saj ka kërkuar urdhër kufizimi për aktorin Depp.

Gjykata i dha një urdhër të përkohshëm kufizimi për aktorin.

Ndërkohë Heard ka depozituar edhe një foto, ku duket me shenja në sy nga dhuna e të shoqit.

Ndërkohë Depp nuk ka pranuar të japë asnjë sqarim për mediat.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026046991348267
array(1) { ["section"]=> string(53) "droga-dhe-alkooli-e-kthyen-jonny-depp-ne-moster-41739" }