Drogë dhe pije alkolike, të rinjtë të gjakosur dhe të shtrirë në mes të rrugës këtë Halloween (Foto)

Publikuar tek: bota, më 20:24 31-10-2016 Drogë dhe pije alkolike, të rinjtë të gjakosur dhe të shtrirë në mes të rrugës këtë Halloween (Foto)

“Të rinj të dehur e të droguar, të gjakosur e të shtrirë në mes të rrugës” këto kanë qenë pamjet e frikshme në rrugët e Londrës pas festës së Halloween.

Sipas ‘Daily Mail’ të rinjtë britanikë kanë dalë jashtë kontrollit dhe kanë përfunduar si mos më keq .

Nëpërmjetë fotove vihen re të rinjtë të veshur me maska të ndryshme, me celularë nëpër duar ku sipas njoftimeve të policisë janë përpjekur ti njoftojnë ata për situatat e krijuara.

hall6.jpg

hall7.jpg

hall8.jpg

hall9.jpg

hall10.jpg

hall3.jpg

hall4.jpg

hall5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.20342206954956
array(1) { ["section"]=> string(103) "droge-dhe-pije-alkolike-te-rinjte-te-gjakosur-dhe-te-shtrire-ne-mes-te-rruges-kete-halloween-foto-57974" }