Drogë në qelinë e të burgosurit , policia nis hetimet

Publikuar tek: aktualitet, më 15:31 16-05-2018 Drogë në qelinë e të burgosurit , policia nis hetimet Burgu i Peqinit

Një sasi prej 65 gr kanabis sativa u zbulua ditën e sotme në një qeli në burgun e Peqinit gjatë një kontrolli.

Sipas informacioneve, lënda narkotike u gjet në qelinë e të dënuarit Astrit Leka, 25 vjeç.

Sakaq policia ka nisur hetimet për të bërë të mundur identifikimin e personave që arritën të fusin lëndën narkotike në ambjentet e institucionit, ndërkohë që droga është sekuestruar në cilësinë e provës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Për një hundë te shëndetshme dhe të bukur, Spitali Amerikan sjell mjekun Italian Andrea Palmieri
I vëllai shkon në burg, Fatmir Xhafaj thyen heshtjen e 3 ditore »
Article Logic
Execution time: 0.02215313911438
array(1) { ["section"]=> string(58) "droge-ne-qeline-e-te-burgosurit-policia-nis-hetimet-120979" }