“Dru hyre, dru dole, të bëri një plakë për ujë të ftohtë”, Rama i kthehet komentuesit: Pyete njëherë...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:33 14-11-2017 “Dru hyre, dru dole, të bëri një plakë për ujë të ftohtë”, Rama i kthehet komentuesit: Pyete njëherë...

Vizita e sotme e kryeministrit Rama në një familje në Kombinat, e cila kishte një vajzë të sëmurë me diabet, ka ngjallur shumë reagime në rrjetet sociale.

Kanë qenë të shumtë komentuesit që kanë kritikuar kryeministrin, ndërsa njëri prej tyre i thotë se “një plakë në Dibër e bëri për ujë të ftohtë", është fjala këtu për vizitën e pak ditëve më parë të Ramës në Dibër, i cili replikoi me një të moshuar në sallë.

Komentuesi: Erdhe ne Burrel dru hyre dru dole asnjë premtim për investim të bëri një plakë për ujë të ftohtë , të kemi votuar për mirëqenie , kemi 2 hidrocentrale s’kemi ujë me pi, edhe faturën mujore e paguajme z KR .

Rama: Atë krapin mbaje mirë po mos fol sikur je ai dhe ajo gruaja e moshuar, ajo foli gjithçka me mençuri e me vërtetësi e ma ngrohu zemren, ndërsa ujin e ftohtë e kishte për të tjerë po ti e ke dëgjuar me veshët e krapit.? Sa për investimet nuk te duket investim ty lidhja e Burrelit me Rrugën e Arbërit dhe shkurtimi përgjysem i rrugës për Tiranë?! Pyete njehere krapin se ndoshta e ka kuptuar ai.

rama_1.png

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Denoncimi: Rikthehet censura, ja si drejtori i RTSH hoqi nga konkurimi këngën me mesazhin e fortë aktual
Pak minuta para intervistës me kryeministrin Rama, qeni i turret gazetares Eni Vasili (FOTO+VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.021713972091675
array(1) { ["section"]=> string(100) "dru-hyre-dru-dole-te-beri-nje-plake-per-uje-te-ftohte-rama-i-kthehet-komentuesit-pyete-njehere-99540" }