Dua Lipa bën plot 250 mijë ndjekës në IG dhe i falenderon me një video nudo

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:19 04-08-2016

Ylli shqiptar me famë botërore Dua Lipa, ka arritur të grumbullojë në faqen e saj në Instagram plot 250 mijë ndjekës. Dhe për t’i falenderuar, Dua ka postuar këtë video nga vaska, ndërsa nxjerr dhe gjuhën provokueshëm.

“250 mijë?! Çfarë?!! Ju jeni më të mirët! Faleminderit për dashurinë dhe mbështetjen. Mezi po pres t’ju tregoj se çfarë vjen më pas!”, shkruan Dua bashkangjitur videos tejet provokuese që ka çuditur disi ndjekësit pasi të tilla shfaqje ishin të pazakonta deri tani për yllin shqiptar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022387027740479
array(1) { ["section"]=> string(81) "dua-lipa-ben-plot-250-mije-ndjekes-ne-ig-dhe-i-falenderon-me-nje-video-nudo-48771" }