Dua Lipa fanse e linjës së veshjeve të ish-missit shqiptar (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:16 22-11-2016 Dua Lipa fanse e linjës së veshjeve të ish-missit shqiptar (FOTO)

Dua Lipa siç duket është fanse e linjës së veshjeve të ish missit shqiptar Agnesa Vuthaj.

Agnesa Vuthaj prej kohësh i është përkushtuar plotësisht biznesit të saj, me linjën e veshjeve “AgnesaVuthajfashion”. Duket se fanse e kësaj linje është edhe këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa e cila ka vënë në qafë varësen e zezë të punuar me dorë.

“E mahnitshmja Dua Lipa ka zgjedhur “Agnesavuthajfashion”, shkruan ish Missi tejet e lumtur.

Dy vajzat janë takuar bashkë gjatë kohës kur Dua ishte në Kosovë dhe si duket aty ka nisur bashkëpunimi mes tyre.

dua_lipa.png

dua_dua.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032217979431152
array(1) { ["section"]=> string(69) "dua-lipa-fanse-e-linjes-se-veshjeve-te-ish-missit-shqiptar-foto-60339" }