Dua Lipa feston 8 milionëshin (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:38 13-03-2018 Dua Lipa feston 8 milionëshin (FOTO) Dua Lipa, këngëtare

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa, ka arritur 8 milionë ndjekës në Instagram.

 Ajo ka falenderuar ndjekësit e saj dhe shprehet mjaft entuziaste për këtë fakt. Duhet theksuar se Dua po korrr suksese të mëdha në tregun ndërkombëtar me hitet e saj. Na ngelet të presim suksesin e radhës të këngëtares.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Harrojeni veshjen te Oscar, Bleona Qereti "lë pa fymë" me FOTOT e fundit
Skena të nxehta erotike, këngëtarja shqiptare publikon momentet intime me modelin spanjoll (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.016746044158936
array(1) { ["section"]=> string(41) "dua-lipa-feston-8-milioneshin-foto-113094" }