Dua Lipa i mëson shqip prezantuesve të emisionit të famshëm britanik (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:18 02-10-2016

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ju mëson shqip prezantuesve të emisionit britanik.

E ftuar në emisionin e mëngjesit  “Sunday Brunch” në televizionin britanik tepër të ndjekur “Chanel 4”, Dua ka treguar për origjinën e saj shqiptare dhe nuk është kursyer për t’iu mësuar disa fjalë shqip prezantuesve të emisionit.

Këngëtarja së bashku me prezantuesit kanë ngrënë byrek me spinaq për mëngjes dhe nuk nguron t'i përgëzojë ata teksa përsërisin pas saj fjalët shqip.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067229270935059
array(1) { ["section"]=> string(80) "dua-lipa-i-meson-shqip-prezantuesve-te-emisionit-te-famshem-britanik-video-54860" }