Dua Lipa: Mezi po pres me ardh n’vendim tem

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:54 27-07-2016 Dua Lipa: Mezi po pres me ardh n’vendim tem

Këngëtarja me origjinë kosovare, Dua Lipa do të mbajë një koncert në Kosovë më 8 gusht për të ndihmuar fondacionin “Sunny Hill”, që ka si qëllim përmirësimin e jetës në Kosovë dhe më 9 gusht ajo do të mbajë koncert në Tiranë.

Nëpërmjetë rrjeteve sociale Dua tregon se mezi po pret të vijë në vendin e saj.

“Faleminderit krejtve, organizatoreve dhe perkrahesve qe e kane bo te mundshme organizimin e koncertit e ne te njejten kohe jane duke ndihmuar Fondacionin Sunny Hill. Ju jam shume e lumtur qe e keni perkrahe kete ide. Faleminderit nga zemra vullnetareve qe po doken shume bukur. E di qe Kosova e Prishtina gjithmone jane me mu, kudo qe shkoj. Mezi po pres me ardh n’vendim tem edhe mu knaq shume n’koncert, e kete kenaqsi e bon shume ma te madhe fakti qe ky koncert ne te ardhmen ka me ju ndihmu artin dhe kulturen ne Prishtine dhe Kosove. Shihemi shume shpejte. Ju dua shuuuume” shkruan Dua.

dua_lipa5.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bleona zhvishet në Karaibe, del topless para kamerës (FOTO)
Bebe Rexha bën një njoftim të shkurtër por shumë të rëndësishëm për fansat »
Article Logic
Execution time: 0.011155128479004
array(1) { ["section"]=> string(48) "dua-lipa-mezi-po-pres-me-ardh-n-vendim-tem-47924" }