Dua Lipa në listën e 10 këngëtarëve më të vlerësuar në ‘iTunes UK’, lë pas Adele, Ariana Grande, Sia e Justin Bieber

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:20 14-06-2016 Dua Lipa në listën e 10 këngëtarëve më të vlerësuar në ‘iTunes UK’,  lë pas Adele, Ariana Grande, Sia e Justin Bieber

Sia, Adele, David Guetta, Ariana Grande, Zara Larsson, Usher, e Justin Bieber janë vetëm disa nga emrat në listën e ‘iTunes UK’.

Të gjithë këta personalitete me famë botërore janë jashtë dhjetëshes dhe kjo nuk është zakonisht normale.

Por gjëja më e ‘çmendur’ në këtë listë është që një shqiptare dhe renditet e nënta me këngën ‘Hotter Than Hell’.

Kur Dua e publikoi këtë në instagramin e saj ajo renditej e dhjeta, por vetëm pas një ore ajo kaloi e nënta.

dua_lipa.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026896953582764
array(1) { ["section"]=> string(117) "dua-lipa-ne-listen-e-10-kengetareve-me-te-vleresuar-ne-itunes-uk-le-pas-adele-ariana-grande-sia-e-justin-bieber-43433" }