Dua Lipa shkëlqeu në skenë por ajo që mendon këngëtarja për Tiranën s’ka të paguar

Publikuar tek: kulture-art, më 06:15 11-08-2016 Dua Lipa shkëlqeu në skenë por ajo që mendon këngëtarja për Tiranën s’ka të paguar

Dua Lipa shkëlqeu mbrëmë në skenë, mes Tiranës dhe shqiptarëve të saj. Ardhur nga Prishtina me grupin e saj, Lipa i dha ngjyra të tjera kryeqytetit në këto ditë të nxehta vere.

E duartrokitur fort, me stil dhe shumë thjeshtësi, Dua u mrekullua nga kryeqyteti.

‘’Çfarë qyteti me shkëlqim që je Tiranë’’, shkruan këngëtarja, pasi shpërndan fotot nga koncerti i saj.

dualipatiranaok.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Në Prishtinë rreth 20 mijë njerëz për Dua Lipën. Po sot në Tiranë? Ylli shqiptar ju thotë disa fjalë
Prezantuesja e Dua Lipës mbrëmë në Tiranë, vajza e deputetit socialist »
Article Logic
Execution time: 0.021401882171631
array(1) { ["section"]=> string(88) "dua-lipa-shkelqeu-ne-skene-por-ajo-qe-mendon-kengetarja-per-tiranen-s-ka-te-paguar-49390" }