Dua Lipa shpallet 'Artistja më e mirë e re' nga NME

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:09 16-02-2017 Dua Lipa shpallet 'Artistja më e mirë e re' nga NME

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa ka korrur një tjetër sukses të madh në botën e muzikës.

Ajo është shpallur 'Artistja më e mirë e re' në ndarjen e çmimeve nga “VO5 NME Awards”.

“Ju falënderoj të gjithëve që votuan për mua. Dua të falënderoj ekipin tim, familjen dhe miqtë. Faleminderit shumë NME për këtë çmim”, tha Dua pasi mori çmimin.

Ylli i “Be The One” gjithashtu është e nominuar për çmimin “Best British Female Artist”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015737056732178
array(1) { ["section"]=> string(55) "dua-lipa-shpallet-artistja-me-e-mire-e-re-nga-nme-68877" }