Dua Lipa tregon sekretin: Çfarë bëj gjithmonë para se të dal në skenë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:38 04-03-2017 Dua Lipa tregon sekretin: Çfarë bëj gjithmonë para se të dal në skenë

Dua Lipa në një intervistë për "Teen Vogue" ka zbuluar  sekretin e saj profesional. Përpara se të ngjitet në skenë për të kënduar e performuar Dua pi një gotë çaji me mjaltë manuka, çaj australian dhe limon.

“Pij një filxhan çaj Manuka me limon dhe argëtohem me grupin tim për 10-15 minuta përpara se të ngjitemi në skenë”, -u shpreh Dua. Gjithashtu ajo njoftoi për fansat se në muajin qershor do të nxjerrë në treg albumin e saj të parë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023019075393677
array(1) { ["section"]=> string(74) "dua-lipa-tregon-sekretin-cfare-bej-gjithmone-para-se-te-dal-ne-skene-70715" }