Dueli i patransmetuar më parë i Fevziut dhe Ramës, jo si ata që jemi mësuar të shohim (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:47 31-10-2015

Për ata që kanë ndjekur intervistat që kryeministri Edi Rama ka zhvilluar në studion e “Opinion” e dinë shumë mirë se debati dhe batutat e forta mes tij dhe moderatorit Blendi Fevziut nuk mungojnë përgjatë gjithë transmetimit.

Por, “Çmendina Dublim” ka preferuar të sjellë në versionin e saj një duel në heshtje mes Ramës dhe Fevziut. Një “përballje” me dokumenta dhe shprehi që tregojnë shumë nga të dy palët, pavarësisht se askush nuk thotë asnjë fjalë.

Video ka bërë xhiron e rrjeteve sociale sapo është publikuar. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069348812103271
array(1) { ["section"]=> string(96) "dueli-i-patransmetuar-me-pare-i-fevziut-dhe-rames-jo-si-ata-qe-jemi-mesuar-te-shohim-video-24347" }