Duet i paparë mes Tahirit dhe Spiropalit, rrëmbejnë mikrofonat dhe “i vënë flakën” skenës para qindra të rinjve (VIDEO PËR MOS U HUMBUR)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:16 14-04-2017 Duet i paparë mes Tahirit dhe Spiropalit, rrëmbejnë mikrofonat dhe “i vënë flakën” skenës para qindra të rinjve (VIDEO PËR MOS U HUMBUR)

Ish Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri dhe Sekretarja e Rinisë së Partisë Socialiste, Elisa Spiropali “i kanë vënë flakën” skenës me një duet të paparë para të rinjve socialist.

Tahiri dhe Elisa, tepër sportiv, kanë rrëmbyer mikrofonat duke kënduar një këngë të brezit të tyre për të cilën morën duartokitje dhe brohoritje nga publiku i tyre.

Dhe si këngëtarë nuk i kishim parë Tahirin me Spiropalin, por ja që dy politikanët nxorrën në pah dhe një tjetër 'talent'.

 


TAHIRI DHE SPIROPALI by newsbomb-al

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016078948974609
array(1) { ["section"]=> string(137) "duet-i-papare-mes-tahirit-dhe-spiropalit-rrembejne-mikrofonat-dhe-i-vene-flaken-skenes-para-qindra-te-rinjve-video-per-mos-u-humbur-75145" }