‘Duhet të besoni në përralla’, Armina tregon si e mori propozimin nga Shkëlzeni

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:47 16-04-2018 ‘Duhet të besoni në përralla’, Armina tregon si e mori propozimin nga Shkëlzeni Armina Mevlani

Ajo prej kohësh është në një lidhje të shëndetshme me Shkëlzen Berishën, ndërsa mbrëmjen e sotme ka zgjedhur të na tregojë të gjithëve se si e mori propozimin për martesë nga i dashuri i saj.

E pyetur nga fëmijën e “Në kurthin e Piter Pan”, Armina ka thënë që propozimi ishte ashtu si në ëndrra, ku Zeni ishte ulur në gjunjë dhe i kishte bërë pyetjen klishe “A do të martohesh me mua?”

Më ka ndodhur siç e kam ëndërruar, prandaj ju them se duhet të besoni në përalla. Propozimin e kam marrë në një vend shumë special. Ne kemi shkuar çdo vit në një vend në Como. Zeni e kishte lënë unazën të ballkoni i liqenit. Kemi një stol aty ku rrimë gjithmonë bashkë. Pas ma dha unazën, më tha: ‘Do të doja të kaloja jetën me ty’, U emocionova nuk e prita”, tha Armina Mevlani.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lindi në mes të ‘luftës’ mediatike, Khloe Kardashian publikon EMRIN e vajzës
A i thërret Berishës dhe Lirisë mami e babi? Armina Mevlani flet për marrëdhënien me vjehrrin dhe vjehrrën »
Article Logic
Execution time: 0.018419981002808
array(1) { ["section"]=> string(83) "duhet-te-besoni-ne-perralla-armina-tregon-si-e-mori-propozimin-nga-shkelzeni-117133" }