Duka dhe Fino në kafe së bashku, zbardhet debati mes tyre, shoqërohen nga dy politikanë (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:17 07-02-2018 Duka dhe Fino në kafe së bashku, zbardhet debati mes tyre, shoqërohen nga dy politikanë (FOTO)

Në 15-minutëshin e pushimit që ndërmori Asambleja, dy kandiatët për president të FSHF Armando Duka dhe Bashkim Fino janë parë të ulur përballë njëri-tjetrit në barin e hotelit duke konsumuar një kafe të shpejtë.

Në tryezë ata shoqëroheshin edhe nga Koço Kokëdhima dhe Artan Hajdari.

Madje, mes tyre ka patur edhe një debat, por me tone të qeta. Shkak për këtë debat mes tyre është bërë lidhur me ftesën e mbrëmshme për një darkë informale mes tre kandidatëve për Presidentë.

Ftesat janë bërë edhe për Armando Dukën e Bashkim Finon, dy kandidatët kryesorë të kësaj gare.

27781123_1576456989089387_1001081648_n.png

Por, përmes një reagimi në “Facebook”, Fino e mohoi këtë duke u shprehur se nuk ka marrë asnjë ftesë nga FSHF-ja.

Kjo deklaratë e Finos ra poshtë sepse Neësport.al siguroi faksimilen ku sekretari i përgjithshëm i FSHF-së, Ilir Shulku, e fton për të qenë sonte prezent në darkën e organizuar.

 27720759_1832088366803200_49552737_n.jpg

“Së pari, kam kënaqësinë t’ju ftoj të merrni pjesë në darkën që Federata Shqiptare e Futbollit do të organizojë sot në mbrëmje në hotel “Adriatik” në Durrës, në kuadrin e Asamblesë së përgjithshme, ku do të jenë të ftuar të gjithë delegatët pjesëmarrës të FSHF-së, përfaqësuesit e FIFA-s dhe UEFA-s”, thuhet ndër të tjera në e-mailin zyrtar të dërguar për FINON.

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Asambleja 15 minuta pushim, ja me kë zgjedhin t’i kalojnë dy kandidatët e FSHF (FOTO)
Krimet e Rënda japin vendimin për Dashamir Gjikën, ja çfarë u vendos për ish Kreun e ARRSH »
Article Logic
Execution time: 0.024335861206055
array(1) { ["section"]=> string(97) "duka-dhe-fino-ne-kafe-se-bashku-zbardhet-debati-mes-tyre-shoqerohen-nga-dy-politikane-foto-109434" }