Duka për Kokën dhe Ramën: Zihen në darkë dhe qeverisin bashkë në mëngjes

Publikuar tek: barometri, më 08:46 30-01-2017 Duka për Kokën dhe Ramën: Zihen në darkë dhe qeverisin bashkë në mëngjes

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035343885421753
array(1) { ["section"]=> string(77) "duka-per-koken-dhe-ramen-zihen-ne-darke-dhe-qeverisin-bashke-ne-mengjes-67073" }