Duka sqaron tensionin mes Xhakës dhe De Biasit

Publikuar tek: sport, më 22:10 28-06-2016 Duka sqaron tensionin mes Xhakës dhe De Biasit

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka, ka shpjeguar gjatë një interviste në “Opinion” momentin e tensionit të Taulant Xhakës në ndeshjen kundër Francës.

Duka tha se mes trajnerit Italian, Gianni De Biasi dhe mesfushorit Taulant Xhaka nuk ka asnjë konflikt. Xhaka u nxeh gjatë ndeshjes kundër Francës duke hedhur në drejtim të stolit shishen e ujit, por sipas Dukës gjesti i tij nuk kishte lidhje me zëvendësimin nga loja por rezultatin negativ të ndeshjes.

Scrsdfsdffsd54555_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shitjet e fanellave të Kombëtares 10 herë më shumë se parashikimi, ja kush ishte lojtari i preferuar
Armand Duka kërkon një kombëtare: Shqipëria dhe Kosova të bashkohen »
Article Logic
Execution time: 0.029899120330811
array(1) { ["section"]=> string(52) "duka-sqaron-tensionin-mes-xhakes-dhe-de-biasit-44868" }