Duke notuar në pishinë, Zaimina Vasjari publikon FOTOT e ëmbla me vajzën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:38 09-08-2018 Duke notuar në pishinë, Zaimina Vasjari publikon FOTOT e ëmbla me vajzën

Disa muaj më parë  Zaimina Vasjari u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzoai me emrin Khloe.

Këngëtarja është vazhdimisht aktive në rrjetet sociale dhe ndan me miqtë foto të ndryshme. Pak ditë më parë ajo tregoi se ka hyrë në shtëpinë e re dhe se kishte një pishinë të madhe në oborr.

Mirëpo nga postimet e fundit duket se Khloe është rritur dhe shoqëron mamin në pishinë.

Ato shfaqen të dyja nënë e bijë në pishinë teksa qëndrojë mbi një komardare në formë njëbrirëshi.

ZAIIII.jpg

GGAGAGAG.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « SKANDAL në koncertin e Elvana Gjatës, stafi i sigurisë grushta dhe shkelma një fansi (VIDEO)
Dua Lipa sqaron para të gjithëvë rivalitetin me Rita Orën »
Article Logic
Execution time: 0.019524812698364
array(1) { ["section"]=> string(78) "duke-notuar-ne-pishine-zaimina-vasjari-publikon-fotot-e-embla-me-vajzen-130611" }