“Duki, Duki, Duki”, shqiptarët bërtasin njëzëri për babain e Dua Lipës. Ja reagimi i tij kur e bija e thërret në skenë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:48 10-08-2016

“Babë a kishe ardh me këngu me mua” Dua Lipa fton të atin në skenë dhe këndojnë shqip, tërbohen 20 mijë shqiptarë që thërrasin në kor  emrin e Dukagjin Lipës:“Duki, Duki, Duki...”.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa që ka mahnitur 20 mijë veta të pranishëm në koncertin e Prishtinës. I ati i Duas, Dukagjin Lipa në momentin kur e bija e thërret shfaqet tejet i emocionuar dhe i përlotur ndërsa del dhe këndon “Beso në Dielll”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024133920669556
array(1) { ["section"]=> string(118) "duki-duki-duki-shqiptaret-bertasin-njezeri-per-babain-e-dua-lipes-ja-reagimi-i-tij-kur-e-bija-e-therret-ne-skene-49295" }