Durrës/ KQZ vendos hapjen e kutive me materiale zgjedhore në 8 qendra votimi

Publikuar tek: politike, më 15:17 10-07-2015 Durrës/ KQZ vendos hapjen e kutive me materiale zgjedhore në 8 qendra votimi

Komisioni Qendor i Zgjedhjeve ka vendosur të pranojë ankimimin e Partisë Demokratike për hapjen e kutive me materiale zgjedhore në 8 qendra votimi në qytetin e Durrësit.

PD ka kërkuar shpalljen e pavlefshme të zgjedhjeve në këto qendra, ndërkohë bëhet fjalë për kutitë me materiale zgjedhore dhe jo kutitë e votave. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vuçiç kapet në ''Twitter'' me Ramën:"Do vijmë pa dron e do fitojmë!" Rama: "S'ke asgjë në dorë!"
A paralajmëroi Vuçiç vizitën në Shkodër për të ndjekur ndeshjen e kthimit me Ramën? »
Article Logic
Execution time: 0.0041429996490479
array(1) { ["section"]=> string(81) "durres-kqz-vendos-hapjen-e-kutive-me-materiale-zgjedhore-ne-8-qendra-votimi-15820" }