Dy bukuroshet e së majtës shqiptare , bashkë për një “selfie”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:23 18-11-2015 Dy bukuroshet e së majtës shqiptare , bashkë për një “selfie” Joleza Koka dhe Ajola Xoxa

Janë të dyja socialiste dhe kaq fotozhenike. E kemi fjalën për Ajola Xoxën, bashkëshorten e kryebashkiakut Erion Veliaj si dhe Joleza Kokën, kretaren e FRESSH.

Dy bukuroshet e së majtës kanë zgjedhur shoqërinë e njëra-tjetrës në këtë ditë me diell.

Ato kanë përfituar nga rasti për të bërë edhe këtë “selfie” të cilën e kanë publikuar në llogaritë e tyre në rrjetet sociale.

Xoxa dhe Koka janë kompilmentuar shumë në këtë foto ku duhet thënë se bie në sy edhe veshja “shik” e bashkëshortes së Veliajt.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022887945175171
array(1) { ["section"]=> string(63) "dy-bukuroshet-e-se-majtes-shqiptare-bashke-per-nje-selfie-25717" }