Dy ditë më parë me Berishën, sot analisti i njohur shfaqet me Ilir Metën, zbulon miqësinë e vjetër

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:38 14-06-2017 Dy ditë më parë me Berishën, sot analisti i njohur shfaqet me Ilir Metën, zbulon miqësinë e vjetër

Dy ditë më parë analisti i njohur Ilir Kulla publikoi një foto me ish-kryeministrin Sali Berisha në avion.

Sot ai është shfaqur me ish- kreun e LSI-së Ilir Meta me të cilin ka qenë në Librazhd. Kulla zbulon miqësinë e hershme si vera me ish-kreun e LSI.

“Librazhd. Me legjendën e Flamurit e Shqiptarëve dhe te Gostivarit të 97' mikun e vjetër Rufi Osmani dhe Ilir Meta, miqte janë si vera sa më të vjetër të jenë aq më të mirë janë”, shkruan analisti.

sssssss.jpg

il.jpg

pas1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama vazhdon talljen sistematike me Bashën, këtë herë i kalon kufijtë
Punonjësit e ministrisë së Shëndetësisë i bën fushatën Ramës, sekretarja e përgjithshme i justifikon me tollona »
Article Logic
Execution time: 0.018149852752686
array(1) { ["section"]=> string(102) "dy-dite-me-pare-me-berishen-sot-analisti-i-njohur-shfaqet-me-ilir-meten-zbulon-miqesine-e-vjeter-82430" }