Dy drejtuesit e rinj të “News24” shfaqen publikisht, i “detyron” gazetari Italian (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:12 10-02-2017 Dy drejtuesit e rinj të “News24” shfaqen publikisht, i “detyron” gazetari Italian (Foto)

Gazetari i njohur Italian Enrico Lucci, i cili ka mbërritur në ambientet e televizionit informativ “News24”, duket se ka “detyruar” që për herë të parë të shfaqen publikisht dy drejtuesit e rinj Mustafa Muci, dhe Andi Tela.

“Me gazetarin e famshëm italian edhe në Shqipëri Enrico Lucci! Ai drejton emision "Nemo" në Rai 2! Pata kënaqësine ta intervistoja në studion e lajmeve”, shkruan spikerja Ola Bruko.

ert35t36uwswwwww.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.056998014450073
array(1) { ["section"]=> string(87) "dy-drejtuesit-e-rinj-te-news24-shfaqen-publikisht-i-detyron-gazetari-italian-foto-68342" }