Dy fjalë nga Marina për motrat e saj (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:52 17-08-2016 Dy fjalë nga Marina për motrat e saj (FOTO)

Moderatorja Marina Vjollca ka darkuar me dy motrat Lira dher Luana.

Ata kanë ndarë momente të veçanta nën shoqërinë e njëra tjetrës.

“Motrat e mia, gëzimi i shpirtit tim”, -shkruan Marina, teksa ka postuar dhe një foto ku darkojnë sëbashku.

Komentet e fansave të tyre kanë qenë nga më të përzemërtat për motrat Vjollca, duke vlerësuar dashurinë që ata kanë për njëra-tjetrën.

marina_vjollca.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022972822189331
array(1) { ["section"]=> string(47) "dy-fjale-nga-marina-per-motrat-e-saj-foto-49984" }