Dy gazetaret kthehen në Tiranë provokuese, djali i Ardit Gjebresë s’del nga skenari

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:33 05-07-2016 Dy gazetaret kthehen në Tiranë provokuese, djali i Ardit Gjebresë s’del nga skenari

Dy gazetaret kthehen në Tiranë provokuese, pas disa ditë pushimesh larg kryeqytetit të zhurmshëm. Mira Kazhani e emisionit ‘’Wake up’’ në ‘’Top Channel’’ së bashku me mikeshën e saj, gazetaren Anjeza Maja, kanë zgjedhur të rikthehen në rrugët e Tiranës, pikërisht në stilin e shkujdesur.

Dhe Kazhani në fakt shfaqet me ca superforma, sa edhe syrit të Jon Gjebresë nuk i kanë shpëtuar.

‘’…e kthehemi në Tiranë’’, shkruan Maja, e cila është ulur në lokalin ku po shijojnë kafeë ndërsa Gjebrea ia kthen ‘’Me përshtypjet më tmira hahaha’’

mirakazhanianjezamajaok.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027062892913818
array(1) { ["section"]=> string(88) "dy-gazetaret-kthehen-ne-tirane-provokuese-djali-i-ardit-gjebrese-s-del-nga-skenari-45577" }