Dy këngëtaret e njohura mike të ngushta, shihni si i kalojnë momentet bashkë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:40 07-11-2016 Dy këngëtaret e njohura mike të ngushta, shihni si i kalojnë momentet bashkë (FOTO)

Këngëtaret e njohura Rovena Dilo dhe Jonida Maliqi duket që janë shoqe të ngushta me njëra-tjetrën.

Tepër sportive dhe në një ambient të këndshëm, dy këngëtaret e skenës shqiptare kanë shijuar bisedën duke e shoqëruar dhe me një gotë verë.

“Me zemrën”, shkruan Rovena, duke postuar dhe një foto. 

dy_kengetaret.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032743215560913
array(1) { ["section"]=> string(86) "dy-kengetaret-e-njohura-mike-te-ngushta-shihni-si-i-kalojne-momentet-bashke-foto-58690" }